Üye Ol Giriş Yap

Hakkımızda

Hizmet verdiğimiz “ankaranargile.com” , Ankara ili sınırları içinde , menüsünde sadece “nargile” seçeneği bulunan cafeler kapsayan ve tanıtan bir projedir.

Amacımız , Ankara iline özgü nargile kullanan kişiler ile nargile satışı yapan cafeler buluşturmak ve sosyal bir platform oluşturmaktır.

Böylelikle sadece nargile alanına özgü bir yapı meydana getirmiş olacak , bu konuda bilgi sahibi bir kitle oluşturacak ve tarihi çok eskiye dayanan nargileyi ön planda tutarak hedef odaklı ilerleme kaydedilmiş olacaktır.

Ankara Nargile olarak, hizmet alanımız bakımından diğer cafe tanıtımında bulunan sosyal projelerden tamamen farklı bir yapıya sahip olmamız , bu alanda hizmet veren işletmeler bakımından müşteriye ulaşma da arz/talep ikilisinde nokta atışı sağlamaktadır. Böylelikle projemize dahil olan işletmeler doğru müşteri hedefleri ile iletişime geçebilecek , reklam vermeleri durumunda doğru kitlelere ulaşacak ve bu oranda hizmet kalitelerini sürekli artıracaktır.

Sayfamızın sürekli güncel ve sosyal platform yapılarına uygun olması ile müşterilerin genel istek ve önerileri , yorum ve puanlamalar ile işletmelere yansıtılacak ve hizmet kalitesi sürekli bir artış içerisinde olacaktır. Böylelikle güleryüzlü müşteri olgusu her geçen gün anlam kazanacak ve daima kalite ön planda tutulmuş olacaktır.

Kısaca özetlemek gerekir ise Ankara Nargile ,
Nargile / İşletme / Müşteri üçlüsünü bir araya getiren ve amacı daima kaliteli , bilinçli , sürekli , hizmet vermek olan bir sosyal platformdur.