Üye Ol Giriş Yap

SooHuu Lounge Cafe Ziyareti

Ankara Nargile | Nargile Gurmesi | SooHuu Lounge Cafe Ziyareti
NARGİLE GURMESİ 22.02.2017

Öncelikle herkese bol dumanlı günler!


Ankara Nargile ailesi olarak bu ilk yazımız. Ankara’da hedefimiz bütün nargile cafelere gidip, en güzel karışımların ve cafelerin özelliklerini siz değerli nargile tutkunlarına ulaştırmak. Bizim bu yapıyı kurma amacımız, nargile tutkunları için mekanlarla ilgili bilgi vermek ve gönül rahatlığı ile gidilecek cafeyi seçmelerini sağlamaktır.

Öncelikle SooHuu Lounge Cafe ile başladık. Bunun sebebi ise sahipleri olan Serhat Soyyiğit ve Hurşit Köseoğlu’nun yapımızı anlattığımızda çok güzel bir proje olduğunu, Ankara’da ses getireceğini ve bize her konuda destek olacaklarını söylemeleri oldu.

Size mekandan ufak bir bilgi vermek istiyorum. Yeni açılmasına rağmen insanların sevgisini değerli tatları ile kısa sürede kazanmış bulunmaktadır. Yemekleri tatmaya değer, çalışanları güler yüzlü.

Evet nargilesine gelecek olursak:
Karışımları ve sunumu başarılı. Nargile takımları ve marpuçları gayet iyi. Nargileyi verdikten sonra bir köşeye bırakıp gitmiyor, sürekli ilgileniyorlar. Herhangi bir sıkıntıda veya beğenilmemesi durumunda ücretsiz değişim benim çok hoşuma gitti. Meşe kömürü kullanılıyor. Tütünlerinden ziyade karışımları çok başarılı. Fresh tat sevenler SooHuu Special denemeli veya nargile ustasını çağırıp damak tadına uygun en iyi karışımı hazırlatmalı.

Kampanyası yeni başlamış olan SooHuu Lounge Cafe, günden güne nargile tutkunlarının sıklıkla tercih edeceği bir yer olacak gibi gözüküyor.

Tekrardan herkese bol dumanlı günler dilerim. Başka bir cafenin tanıtımında görüşmek üzere…